otokaraman@hotmail.com

0(216) 499 06 04

0(216)420 69 45

Hakkımızda

Kurumsal

30 yılı aşkın tecrübe ile, Mercedes-Benz ağır vasıta araçların yedek parça ihracat ve pazarlama satış organizasyonu amaçlı kurulmuş olan firmamız sadece ilk kurulduğu sınırlarla kalmayıp her geçen gün piyasa şartlarıyla kendini yenileyip yollardaki artan araç parkuruna paralel olarak bugün; Mercedes Kamyon, Otobüs, MAN, Volvo, Scania, DAF, Bmc, Trailer, Dodge, Ford, Otosan, Ikarus, Neoplan, Isuzu, Iveco, Karsan, Magirus, Renault, Setra, Temsa olmak üzere dünyaca bilinen yedek parça markasının satışını uzman ekibiyle başarıyla yürütmektedir.

about page

Misyonumuz

• Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplumumuz için sürekli yeni değerler üretmek,
• Kaliteli ürün ve hizmetten ödün vermeksizin güvenilir ve uzun süreli iş ilişkileri kurmak,
• Kaynakları verimli kullanmak
• Yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, çalışanların değerlerini hissettiği bir işyeri olmak.

Vizyonumuz

• Nitelikli insan kaynağı ve ticari prensiplerimiz ile istikrarla büyümeye devam etmek, rekabet ve marka gücümüzü hep daha ileriye taşımak

Dünya Markalarının Yedek Parçaları

Geniş ürün yelpazesine sahip ürün kataloğumuz içerisinde dünya markaları tarafından üretilen kamyon, otobüs, tır gibi tüm ağır vasıta araçların yedek parça ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Site Logo

Lorem Ipsum is simply dummied text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.printing and typesetting industry It has survived not only five centuries.

Follow Us